Shapemaster

Shapemaster®

TONING SYSTÉM – rekondiční stoly, cvičení pro všechny

Stroje byly vyvinuty za pomoci předních cvičebních fyziologů, konstruktérů a vědců zabývajících se sportem. Komplet zahrnuje 6 rekondičních stolů, každý z nich efektivně zaměstnává určitou skupinu svalů. Na přístrojích se cvičí regulovatelnou rychlostí a jsou vhodné pro všechny věkové kategorie, dokonce i pro lidi se sníženou fyzickou zdatností, kteří si do klasického fitness netroufají.

Při cvičení na těchto stolech odpadá zátěž na páteř, srdeční a cévní systém. Zátěž působí přímo na určitou skupinu svalů. Trvale se opakující plynulé a určitým směrem zaměřené pohyby zmenšují celulitidu, podporují odvod škodlivin, spalování tuků a zpevnění svalů. Právě proto je cvičení na rekondičních stolech dostupné lidem v jakémkoliv věku a s jakoukoliv úrovní fyzické přípravy.

Co se týče zhubnutí, přesněji - zmenšení objemu: Zbavujete se zbytečných centimetrů objemu přesně tam, kde jsou prakticky bezmocné jakékoliv diety - v pase, na nohách, bocích, břiše a hýždích. Pozitivní změny jsou vidět už za 4 - 6 týdnů tréninku. Doporučená doba  tréninku je 60 minut. Přitom dochází ke ztrátě 250 - 350 kalorií. Zpočátku se doporučuje trénovat 2 - 3 x za týden. Později, aby se zafixoval a udržel dosažený výsledek , postačí 1 - 2 návštěvy týdně. Pravidelné cvičení na rekondičních stolech - to je krásné a silné tělo vyzařující energii a zdraví, svěžest a důvěru v sebe!

 

Stomach Hip Trimmer

Napíná a zeštíhluje břicho, boky, stehna, lýtka, zlepšuje tvar sedu. Rytmickými pohyby rozkládá tukové polštářky na hýždích, bocích a stehnech. Výrazně působí proti celulitidě.

rekondicni stul bailando neratovice 1

Tummy Toner

Napíná a zeštíhluje břicho, stehna, lýtka, posiluje dolní část zad. Obnovuje elasticitu svalů v pase a zvyšuje pružnost celého těla. Výsledkem používání tohoto stolu je hladké a pevné břicho.

rekondicni stul bailando neratovice 1

Leg Toner

Zeštíhluje a tvaruje nohy, boky, hýždě. Posiluje především stehenní svaly a tvaruje vnitřní a vnější stranu stehen. Procvičuje kyčelní a kolenní klouby, upravuje cirkulaci krve v dolních končetinách.

rekondicni stul bailando neratovice 1

Hip Waist Trimmer

Posiluje dolní část zad, hýždě, procvičuje stehenní svaly, vypíná a zeštíhluje boky, břicho, pas, zlepšuje tvar hýždí, rozptyluje celulitidu. Posiluje svaly pánevního dna.

rekondicni stul bailando neratovice 1

Upper Body Toner

Zlepšuje celkové držení těla, rovná hrudní koš, vypíná a zeštíhluje horní část paží, prsa, břicho, lýtka a stehna. Účinně odstraňuje bolesti zad způsobené jednostrannou zátěží.

rekondicni stul bailando neratovice 1

Circular – Rower

Víceúčelový stůl využitelný k posilování a relaxaci. ROVER – veslování posiluje prsní svaly, triceps, biceps a ramena. CIRCULATOR – zlepšuje krevní oběh mírným vibračním pohybem. Uvolní napjaté svaly a pomáhá zbavovat tělo přebytečné vody a toxický látek. Dává pocit relaxace a znovunabytí energie.

rekondicni stul bailando neratovice 1
 

 

Co si obléknout na cvičení na rekondičních stolech

Oblékněte do tepláků s dlouhými nohavicemi, bavlněného trika, na nohy ponožky. S sebou si vezměte ručník. A dobrou náladu.

Dostavte se včas

Na cvičení se dostavte 10 minut před objednaným časem.

Zrušení objednaných termínů

Zrušení objednávky lze provést do 12 hodin před začátkem objednané služby telefonicky na recepci studia Bailando.  Při zpoždění příchodu na objednanou službu počítejte se zkrácením prováděné procedury. Při nevyužití objednané služby lekce propadá.

DÁRKOVÉ POUKAZY

Nabízíme dárkové poukazy v hodnotě 500 Kč, 1 000 Kč, 2 000 Kč, (platnost 6 měsíců od data zakoupení, poté pozbývají platnosti). Dárkový poukaz lze zakoupit na recepci studia Bailando nebo v prodejnách eL BUNDA.

2014© Bailando studio