Solárium

Solárium

solarium vitamin dsolarium euCENTRUM BEZPEČNÉHO OPALOVÁNÍ

Pořízení špičkového přístroje je jedna ze dvou nejdůležitějších věcí pro úspěšné provozování solária. Druhá stejně důležitá věc je samotný provoz a starost o solárium.

BAILANDO Studio nabízí vše včetně útulného a moderně vybaveného interiéru.

solarium ilustracni 2POPRVÉ DO SOLÁRIA

Ať již jste se rozhodli načerpat vitamin D, prodloužit si bronzové opálení z léta, připravit se na nápor slunečních paprsků na exotické dovolené či na zimní dovolené na horách nebo pod dozorem profesionálů získat příjemnější vzhled pro obchodní jednání, rady pro nováčky přijdou zaručeně vhod každému.

Mějte na paměti, že SOLÁRIUM = SLUNÍČKO. Neexistuje žádný rozdíl mezi UV zářením ze sluníčka a ze solária, proto se v soláriu opalujte stejně zodpovědně jako na sluníčku. Správné je pravidelné rozumné opalování na málo minut. Vyvarujte se za každou cenu spálení kůže!

 

Co můžete udělat před první návštěvou solárního studia:

1. Při vaší návštěvě do solária určíme Váš typ kůže (fototyp), od kterého se odvíjí vaše délka a intenzita slunění v soláriu. Pochopitelně tuto službu poskytujeme při první návštěvě přímo v solárním studiu zdarma jako vstupní konzultaci.

2. Přečtěte si pokyny pro zodpovědné opalování. Chcete se zajisté opalovat bezpečně a své tělo hýčkat.

3. Stanovte si reálný cíl vašeho slunění. Cílem je zdravý životní styl a opálení. Více o tom, jak reaguje vaše kůže na opalovací proces, si můžete přečíst v našem článku o pokožce. Doporučujeme 1-2 opalování týdně s alespoň 1-2 denní mezerou mezi opalováním. Vaše pokožka potřebuje zregenerovat.

 

solarium ilustracni 1Pozitivní účinky vitaminu D, jehož tvorbu v našem těle stimuluje UV záření:

  • přečtěte si článek o vitaminu D3 www.zahady-zdravi.cz
  • pomáhá udržovat zdravé kosti
  • posílení imunitního systému – prevence proti virózám
  • zlepšení krevního oběhu
  • tvorba serotoninu – prevence proti zimní depresi (SAD)
  • menší chuť na sladké (hlavně v zimním období)
  • pozitivní vliv na sexuální aktivitu a pravidelnost menstruace u žen
  • zlepšení pocitu osobní spokojenosti a vzhledu

PROČ NAVŠTĚVOVAT SOLÁRIUM V PODZIMNÍCH A ZIMNÍCH MĚSÍCÍCH?

Pravidelné rozumné návštěvy solária v podzimních a zimních měsících mohou zajistit optimální hladinu Vitaminu D i v období, kdy hladina Vitaminu D závažně klesá, protože sluneční světlo obsahuje příliš málo ultrafialového záření, které stimuluje produkci Vitaminu D v lidském těle.

Pokud v tomto období využíváte solária, můžete tomuto nedostatku zabránit a udržet si dostatečnou hladinu Vitaminu D.

Obsluha v soláriu Vám vypracuje individuální opalovací program, který vezme v úvahu Váš typ pleti, typ solária a doporučí dobu opalování tak, aby byla pleť chráněna před spálením. Spálení kůže je se třeba se vždy vyhnout! Jak na slunci, tak v soláriu.

Rozumným využíváním solárií, získáte nejen krásné přirozené opálení, ale můžete tak rovněž účinně předejít nedostatku Vitaminu D.

UV záření vytváří 90% Vitaminu D. Celosvětové vědecké a lékařské studie prokázaly, že Vitamin D má pozitivní vliv na zdraví buněk, kostí i orgánů, snižuje riziko rakoviny prsu, působí proti autoimunitním a kožním onemocněním a má pozitivní vliv na duševní zdraví.

Rozumné opalování

Za rozumné opalování se považuje postupné vystavování se UV záření, při kterém kůže získá krásné jemné opálení, tělo si načerpá dostatečné množství Vitaminu D, ale nedojde k zarudnutí či spálení kůže. Zarudnutí či spálení kůže je třeba se vždy vyvarovat, protože může kůži poškodit!

Samozřejmostí v BAILANDO Studiu je nabídka špičkové solární kosmetiky, která bude hýčkat Vaši pokožku a dodávat ji vitamíny a dostatečnou hydrataci při opalování.

solarium glamour 1

Krásné opálení a Vitamin D - ANO!  Spálení kůže – NE!

Česká asociace zdravého opalování

logo cazo

váš zdroj zodpovědného opalování

2014© Bailando studio