VibroGym

VibroGym

Vibromasážní stroj VibroGym   je určen pro formování postavy, zvyšování pohyblivosti kloubů, relaxaci, odbourávání stresu i posilování kardiovaskulárního systému. Vibrační posilovací stroj funguje na principu efektivních 3D+ vibrací, které způsobují reflexivní stahování svalů, čímž dochází k jejich intenzivnímu posilování.  Procvičovat lze celé tělo.  Cvičení na vibračním posilovacím stroji  je efektivní, bezpečné a časově nenáročné.

Zatím co stroj vibruje, Vy na něm  posilujete, protahujete  tělo a  provádíte různé balanční cviky. Vibrační stroj umožní zapojení i těch svalů, o kterých jste dosud neměla ani ponětí. Proto je 30 minut cvičení tak intenzivní a nahradí až 1,5 hodiny cvičení na jiných posilovacích strojích.

Co si obléknout

Tepláky, bavlněné triko , na nohy ponožky

Kontraindikace

Těhotenství,  kojení,  kardiovaskulární   onemocnění,     stav po nedávné operaci či chirurgickém zákroku, umělé klouby, umělé končetiny, těžká cukrovka, epilepsie, těžké migrény, kardiostimulátor, nedávno aplikované nitroděložní tělísko, kovové čepy, šrouby, desky apod., potíže se sítnicí, nádory, trombóza, otevřená poranění.

Dostavte se včas

Na cvičení se dostavte 10 minut před objednaným časem.

Zrušení objednaných termínů

Zrušení objednávky lze provést do 12 hodin před začátkem objednané služby telefonicky na recepci studia Bailando. Při zpoždění příchodu na objednanou službu počítejte se zkrácením prováděné procedury. Při nevyužití objednané služby lekce propadá.

DÁRKOVÉ POUKAZY

Nabízíme dárkové poukazy v hodnotě 500 Kč, 1 000 Kč, 2 000 Kč, (platnost 6 měsíců od data zakoupení, poté pozbývají platnosti). Dárkový poukaz lze zakoupit na recepci studia Bailando nebo v prodejnách eL BUNDA.

2014© Bailando studio